Şirketiniz için yılda bir kez.

Şirketinizin ve markanızın dijital itibari için;
Türkiye’nin Sanayi ve Ticaret Platformunda yerinizi alınız.


Sektörel yayıncılığın, iş yaşamını daha zengin daha etkin daha tatmin edici kılma gücüne sahip olduğuna inanıyoruz.  Şirketinizi Mobil-Türkiye Sanayi ve Ticaret Platformu yeni iş ağına davet ediyoruz. Şimdi Kayıt Ol.


1499 TL/yıl


Kayıt Ücretlidir. Formu doldurmanız yeterlidir.


mobil-türkiye Sanayi ve Ticaret Platformu kaydınız otomatik olarak yapılacak. Şirket iletişim bilgilerinizi herkes hemen ve sürekli görecek. Tüm kurumsal haberlerinizi platformda yayınlayabileceksiniz. Haber ve etkinlik duyurularınız web sitenizin dışına taşacak. info@mobil-turkiye.com adresine e-posta gönderiniz. 

20.
Amacımız sektörünüzdeki etkinizi sürekli* kılabilmenizdir.  (160 Sektör ve alt sektörde alanında etkili is yapan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği üyeleri. Sanayi ve Ticaret Odaları, İhracatçı Birlikleri, Organize Sanayi Bölgeleri, İthalatçı firmalar, Yabancı sermayeli şirketler ve Kosgeb üyeleri platformun aktif kullanıcılarıdır.) Sarı sayfalardan, Cd lere, oradan web platformuna ve sosyal mobil ağlara uzanan 20 yıl olduğu gibi “Devam“


360
Hedef iş kitlenize erişmeniz için sürekli yeni yollar açıyoruz. 360 derece iletişimin ilk gereği erişilebilirlik** adına sektörel rehber yayıncılığını 2020 dünya standartlarının üzerine çıkıyoruz.

Şirket adının konum bazlı yerleştirilmesi: Google Maps koduyla
Sabit telefonun yanında mobil hattın yayınlanması: Whatsapp hattının gösterilmesi
Yetkili kişi adlarının LinkedIn sayfasına yönlendirilmesi:  LinkedIn koduyla
Sosyal ağ hesaplarının yayınlanması: facebook, twitter, instagram vb linkleriyle


1010
Dijitalleşme, mobilite ve interaktivite şirketlerin değerleri arasına girerken oradaydık. Şirketler web site, banner ve sayfa kaydı ile dijital izini büyütmeye ve kalıcı etki yaratmaya mobil-türkiye ile başladı. Şimdi Google arama motorundan gelen trafiklerde mobil-türkiye ilk sıralarda.

Tüm üyeler için verilen bu standart hizmet, link ve back link avantajlarıyla marka itibarınıza optimum katkı sağlıyor. Siz bunu web trafiğinizin ve dijital izinizin etkileyici*** boyutta artısından ölçümlüyorsunuz. Yıllarca sürecek bir linke sahip oluyorsunuz.


A+
Sektör liderlerinin ilk tercihi. Reklam,tanıtım,pazarlama,halkla iliskiler,satın alma gibi çok yönlü memnun edici**** geri dönüşler böyle alınıyor.

Meslektaşlarınızın saygısını kazanmalısınız. Sektör lideri olmak kolay değil. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, halkla ilişkiler, satın alma gibi çok yönlü memnun edici**** geri dönüşler mobil-türkiye Sanayi ve Ticaret Platformu iş ağı ile kolaydır.


KAYIT FORMU | HESAP NUMARASI

Ticaret Odası Sicili: 766 210
Hesap Numarası : Hesap adı: İGEME OLCAN İZER ve F GRUP Mim. Bilişim Org.Dan. Ltd Şti – Denizbank -Soğanlık Şubesi-5010 – Hesap No: 9810359-351 
IBAN:TR23 0013 4000 0098 1035 9000 01