İstanbul ilaç Kozmetik Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.

2000 yılından itibaren bitkisel kozmetik üretimi ve satışı alanında faaliyet göstermektedir. Grup şirketlerimizden Joker Gıda Sanayii Uluslararası İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. ise gıda takviyeleri konusunda 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir. Grup Şirketlerimizden HD ilaç Kozmetik Medikal San. Tic. A.Ş. 2013 Yılında dağıtım ağımızı oluşturarak Ürünlerimizin Halkımıza dağıtımını sağlamak için, Ecza depoları ve Eczanelerle iş birliği içinde halkımızın sektör ihtiyacını karşılaması için kurulmuştur.

Firmamızın hakim ortağı Tolga SALMAN 1992 yılından beri bitkisel ürünler ve bitkisel kozmetik, Gıda takviyeleri alanında bir çok ürün geliştirmiş ayrıca bitkisel ürünler pazarının genişlemesinde öncü bir rol üstlenmiştir. Dünyada ilk olarak 1998 yılında epilasyon kremini üretmiştir. Günümüzde bu ürünler tüy azaltıcı olarak piyasada satılmaktadır.

1995 – 2005 yılları arasında sedef hastalığı ile ilgili 10 yıl suren çalışmaların ardından Dermo Clean bitki özlü serisini piyasaya sunmuş ve bu ürün 2009 yılına kadar sedef hastaları tarafından kullanılmıştır. 2014 yılı itibariyle ürünler Dermoclean SDF19 Cilt, Saç, ve Şampuan serisiyle yeniden üretime geçmiştir. Halen daha iyi bir ürün piyasada bulunmamaktadır. Gurubumuz bitkisel kozmetik ve gıda takviyeleri konusunda piyasada satılan bir çok ürünü fason olarak üretmektedir. 100’den Fazla Üretici firmaya fason Üretim yaparak büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Önde gelen Türk sağlık kuruluşu olarak, 20 yıldan fazla bir süredir yüksek kaliteli kozmetik ürünleri ve gıda takviyeleri ile kullanıcıların istek, ihtiyaç ve beklentilerini sürekli olarak karşıladık. Tüketicilerimizin yanı sıra güven ve karşılıklılık temelinde diğer tüm paydaşlarla ortak ilişkileri kurar ve sürdürürüz. Keyifli bir çalışma ortamı için gayret gösteriyoruz ve daha geniş bir topluluğun yanı sıra refah veya bölgemize katkıda bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sosyal sorumluluk bilincimiz, çok sayıda spor, kültür, eğitim ve insani yardım organizasyonuna ve projesine verdiğimiz destekle yansıtılıyor. Çevresel sorumluluğumuzun bilincinde olarak, ticari faaliyetlerimizin çevresel yönlerini iyileştirmek ve enerji, hammadde ve diğer doğal kaynakların rasyonel kullanımıyla sürekli olarak doğal dünyayı korumaya özen gösteriyoruz.

Vizyonumuz

Kullanıcıya ve çevreye uygun, yüksek kaliteli, doğal, yenilikçi kozmetik ürünleri durmadan geliştirerek;

Türkiye pazarındaki kozmetik bakım ürünleri ve gıda takviyelerinde lider pazar konumunu üstlenerek, kullanıcılar ve arasında ilk tercihi olmak; mevcut pazarlarımızda pazar payımızı ve kurumsal itibarımızı arttırmak, ve yeni pazarlara girmek.