Türkermas Masura Sanayi ve Tic. Ltd.Şti.


Masura ne demekdir?
Masura, koni, silindir biçimde olup üzerine iplik, lastik, şerit ve benzeri şeylerin sarılmasına yarayan karton, plastik, tahta ve benzerinden yapılmış bir araçtır.

Türkermas Masura Firmamız 1983 yılında İstanbul’da kurulmuş olup,

SPİRAL, KARTON MASURA, SPİRAL KARTON MASURA, BOBİN, MASURA VE SİLİNDİRİK KUTULAR üretimi ile Türk Sanayisindeki yerini almıştır.

Türkermas Masura olarak, ürünlerimizin kaliteli ve Avrupa standartlarında olması şirketimizin her geçen gün büyümesine sebep olmuştur.

Türkermas Masura yıllardır Tekstil Sanayii’nde kullanılan ve o güne kadar ithal edilen bir çok masura türünü Avrupa standartlarında üreterek Türk Tekstil Sanayisinin hizmetine sunma başarısını göstermiştir.

Türkermas Masura şirket bünyesinde bulundurduğu yetişmiş uzman kadrosuyla öncelikle Ambalaj, Tekstil, Kağıt, Folyo ve Sarılabilir Ürünlerin gerek yapımında gerekse muhafazası için düşünülebilecek kullanım alanlarına hitap etmektedir.

Türkermas Masura kaliteyi ön planda tutmakta ve buna ulaşma yolunda üretiminde kullanılan ana yardımcı maddeleri de titizlikle seçmektedir.

Türkermas Masura’ da kullanılan kağıt ve yardımcı maddelerin tekrar dönüşümü mümkün olduğundan doğaya negatif bir etkisi olmayıp, doğa ile ahenkli bir bütün oluşturmakta ve ekolojik dengeleri bozmamaktadır.

Türkermas Masura’ nın dünyanın oksijen kaynağı olan ormanlarımızın tekrar dönüşüm sistemiyle daimi olmasını ve kalıcılığını sağlama konusundaki katkısı küçümsenemez.

Masura sektöründe günden güne zenginleşen müşteri portföyümüz masuracılığın tüm çeşitlerini kapsamayı hedefleyen hizmet yelpazemiz genç, dinamik profesyonel yönetim kadromuz, güçlü altyapımız ve hızlı istikrarlı yükselen gelişme potansiyelimizle şimdi daha modern ve hızlı üretim yapmaktadır.

Adres : Büyükkılıçlı Mah. Yarıyol Sok. No:3 Silivri, İstanbul
Tel : 0212 864 32 42-43
Fax : 0212 864 34 15
E-posta : info@turkermas.com
Web: www.turkermas.com